Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Räsänen Teijo teijo.rasanen@sporttimatkat.fi 040 550 1860
Hallituksen jäsen Halme Teemu teemuhalme80@gmail.com
Hallituksen jäsen Marttinen Tommi tommi.marttinen1@gmail.com + 358 40 5583620
Hallituksen jäsen Savolainen Mika mika.savolainen@it4b.fi 0404808060
Hallituksen jäsen Sihvola Ville ville.sihvola@elenia.fi
Hallituksen jäsen Talvikunnas Asmo asmo.talvikunnas@pp.inet.fi 0503525586
Toiminnanjohtaja Rahikainen Marko marko.rahikainen@hpk.fi 044-2560410
Valmennuspäällikkö Kenig Max max.kenig@hpk.fi 040-4559857
Toimistosihteeri Lehtoranta Kirsi kirsi.lehtoranta@hpk.fi 040 455 6942
Taitovalmentaja Pesonen Visa visa.pesonen@hpk.fi 040 7702605
Rahastonhoitaja Lepola Eppa Erna.lepola@hamk.fi 050-3391948
Kahviovastaava Kuusinen Kaisa 050 558 1367
Jokapaikanhöylä Tiainen Jyrki 040 762 3226
HPK-Juniorijääkiekko ry
«  Lokakuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 
Kategoriat