Kauden 2016-2017 palkitut
19.5.2017 9:57 Uutiset / HPK ry etusivu

18.5.2017 kauden 2016-17 päättäjäisissä palkitut


Paljon onnea palkituille!

Noutamattomat palkinnot voi noutaa toimistolta.

Vuode Nuori Suomi -valmentaja Tuomas Wallius, G-09
Vuoden joukkueenjohtaja Jari Sivula, B-team
Vuoden huoltaja Miska Takamäki, CSM
Vuoden seuratoimihenkilö Päivi Toivanen
Vuoden juniorivalmentaja Matti Niemi, B-Tytöt
Puheenjohtajan malja (vuoden jääkiekkojuniori) Otto Latvala, ASM
A-nuorten vuoden tehokas Harri Kainulainen, ASM
Alen kanuuna (B-jun. tehopelaaja) Miska Ronkainen, BSM
Mustin Malja (C-jun. tehokas) Kasperi Heinänen, CSM
Sammon malja (kehittynein jun.) Aarne Jokinen, D1-04
Järvisen kultainen kypärä (menestyinen jun.) Olli Maansaari, ASM
OP:n malja (lupaava jun.) Santtu Hakanen, BSM
Siivosen malja (urheilullinen jun.) Arttu Hyvärinen, C2-02
Kohottajien palkinto ("herrasmies" jun.) Tuomas Aalto, BSM
Hämeen alueen malja(kiekkoilu+opiskelu) Joonas Virtanen, BSM
Jääkiekkoerotuomareiden malja (faie play palkinto) Atso Lehtinen, CSM
Vuoden jääkiekkotuomari Marko Aalto
Antti Miettisen -palkinto ( asenne ja kehitys) Sanni Vartiainen, D1-04
Järjetyksenvalvonta (vuoden aktiivi) Pertti Yrjölä
90 -syntyneiden malja (asennepelaaja) Miska Ronkainen, BSM
Vuoden tyttöjuniori Liinu Konttila, C.Tytöt
Ansioitunein maalivahti (Jari Kaarela -palkinto) UP Luukkonen, ASM
Järjestyksen valvonta (vuoden tulokas) Reetta Kutilainen

Tsemppari -palkitut
A-Team: Kosti Koivula, Atte Lehtinen
B-Team: Nestori Auriola, Miika Viitaniemi
C-Team: Aatu Valo, Adam Wolin
BSM: Matti Laitila, Janne Jokinen
B2-SM: Arttu Niemi, Leevi Nurminen
CSM: Samppa Saarinen, Kasperi Heinänen
C2-AAA-02: Mirko Hänninen, Arttu Hyvärinen
D1-03: Kiia Simola, Eppu Veijalainen, Jere Pasanen, Elias Ahvonen
D2-04: Aleksi Lehtonen, Amarjit Jantunen, Jermu Väänänen, Antti Ikäheimonen
E1-05: Miki Heinonen, Daniel Kemppainen, Joosse Sihvola, Lasse Laine, Tobias Nordlund, Timi Mustiala
E2-06: Jesse Lehtonen, Hugo Helen, Eeti Hänninen, Tuomas Marttinen, Sakari Ahonen, Jaakko Pennanen
F1-07: Arne Rautalahti, Lenni Pihlajasalo, Hannes Hämäläinen, Manu Laakso, Lauri Sillanpää, Aarne Alastalo,Nuutti Avantola, Joona Järvensivu,
Onni Vesala, Elmeri Laamanen
F2-08: Kasper Huusko, Nooa Salokangas, Jimi Koivisto, Luukas Uschanov, Matis Rintanen, Ilari Mäkinen, Roni Rajala, Eeveri Sipilä
G1-09: Joonas Myllykoski, Roope Tiainen, Otto Saarinen, Mikael Alen, Paavo Haapalahti, Nino Kallioinen,
E-D-Tytöt: Tiia Lammia, Mirella Sulander
C-Tytöt: Eveliina Knuuttila, Netta-Sisko Lahtinen














































   
Lisää uutisia
HPK-Juniorijääkiekko ry
«  Elokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Kategoriat