Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Räsänen Teijo teijo.rasanen@sporttimatkat.fi 040 550 1860
Hallituksen jäsen Arvonen Pasi pasi.arvonen@hpk.fi 050 527 2757
Hallituksen jäsen Halme Teemu teemuhalme80@gmail.com
Hallituksen jäsen Kannisto Mika mika.kannisto@linnan.fi 0404513513
Hallituksen jäsen Marttinen Tommi tommi.marttinen1@gmail.com + 358 40 5583620
Hallituksen jäsen Savolainen Mika mika.savolainen@it4b.fi 0404808060
Hallituksen jäsen Sihvola Ville ville.sihvola@elenia.fi
Hallituksen jäsen Talvikunnas Asmo asmo.talvikunnas@pp.inet.fi 0503525586
Toiminnanjohtaja Rahikainen Marko marko.rahikainen@hpk.fi 044-2560410
Huoltopäällikkö Viitaniemi Tommi tommi.viitaniemi@hotmail.com 040 573 8822
Taitovalmentaja Kenig Max max.kenig@hpk.fi 040-4559857
Rahastonhoitaja Lepola Eppa Erna.lepola@hamk.fi 050-3391948
Kahviovastaava Kuusinen Kaisa 050 558 1367
Jokapaikanhöylä Tiainen Jyrki 040 762 3226
HPK-Juniorijääkiekko ry
«  Toukokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Kategoriat